Останні відгуки
- Ресторан "Rich House"06дуже круте місце для відпочинку з друзями, смачні кальяни та вибір коктелів це все що потрібно для відпочинкуДоповнено більше 7 років томута дуже великий вибір алкоголюбільше 7 років тому
- Служба доставки "Рікша"00Общее впечатление: Скажем так, если хотите лапши, то вам сюда. Суши не рекомендую. Суши какие то маленькие и не вкусные. А так все нормальнобільше 7 років тому
- Перукарня00Понравилось: Я там постоянный клиент. Ничего необычного, но мне все нравится. За эти деньги шикарное обслуживание.більше 7 років тому
- Ресторан "Pizza Celentano"06мережа піцерій Челентано це одна з найсмачніших піцерій у якій я мав можливість відвідати, великий вибір піц та інших страв)Доповнено більше 7 років томудоставку піци замовляю тільки у челентанобільше 7 років тому
- Ресторан "Gastromania"05замовляли страви через доставку, все вчасно та швидко, дуже смачна кухня)Доповнено більше 7 років томуі у самому ресторані дуже затишнобільше 7 років тому
- Салон-магазин "Двери. Окна."00Понравилось: Советовал друг. Брал 2 окна в квартиру. Опыта покупок подобного рода не много, так что в принципе все утроило. Никаких претензий.більше 7 років тому
- Готельно-ресторанний комплекс "Шаланда"06затишні номери та зручне розташування, в ресторані дуже смачна кухня, усім раджу для хорошого відпочинку)Доповнено більше 7 років томудуже смачні закуски та перші стравибільше 7 років тому
- Ресторан "Піраміда"07одні з найсмачніших стейків які я куштував це у Піраміді,також приємне обслуговування)Доповнено більше 7 років томута великий вибір алкогольних і неалкогольних напоївбільше 7 років тому
- Кафе "Мангал Експрес+"01Понравилось: Отмечали ДР друга (работаю недалеко), все супер. Очень вкусный шашлык и сулугуни. Приятные собственники.більше 7 років тому
- Ресторан "Veranda"07дуже сподобалася кухня та інтерєр, смачні десерти та винна карта і в додачу привітний персоналДоповнено більше 7 років томудуже часто заходжу туди і раджу всімбільше 7 років тому
- Ресторан "Veranda"02Понравилось: Хорошее меню, отличный вид при любой погоде. По ценам подойдет не всем. Но оно того стоитбільше 7 років тому
- Фотокопіювальний центр "Konica"00Не понравилось: Полная шляпа, а не копи центр. Цены заоблачные, контингент хамский. Причем не компетентен во многих вопросах. Обходите стороной.більше 7 років тому
- Магазин "IRobot"00Общее впечатление: Есть уникальные товары, которые не видел нигде до этого. Цены конечно тоже высокие.більше 7 років тому
- Магазин "Эльдорадо"01Понравилось: Регулярно беру фотобумагу для работы в центральном отделении. Всегда все устраивало. Но серьезных покупок не делал.більше 7 років тому
- Магазин "Comfy"01Понравилось: Выбор всегда хороший, брал в рассрочку электронную книгу, никаких проблем. Пекомендуюбільше 7 років тому
- Інтернет-магазин "Rozetka"02Общее впечатление: Полностью собирал ПК с розетки по запчастям. В итоге прислали бракованную видеокарту. К чести продавца все заменили. Но осадок остался, время потрачено.більше 7 років тому